Chevrolet vēsture

Gada 3. novembrī, 1911, Šveices sacīkšu auto vadītājs un automobiļu inženieris Louis Chevrolet līdzdibinātājs Chevrolet Motor Company Detroitā ar William C. Durant un investīciju partneriem Viljams Little (Little veidotāja automašīnu), James H. Whiting, Dr. Edwin R. Campbell (Durant dēla nams) un 1912. gadā R. S. McLaughlin General Motors vadītājs Kanādā.

Durant pagājuši pieci gadi no General Motors vadīšanas 1910. gadā. Viņš pārņēma Flint Vagonu Darbus, iekļaujot Masonu un mazos uzņēmumus. Buick Motor Company vadītājs, kas agrāk tika atrasts GM, Durant bija nolīgis Louis Chevrolet, lai vadītu Buicks reklāmas sacensībās. Durant plāno izmantot Chevrolet reputāciju kā braucēju. Pirmā vieta bija fabrika Flint, Michigan stūrī Wilcox un Kērsli ielā, kas tagad pazīstama kā “Chevy Commons” pie koordinātas 43.0086339 ° N 83.7099114 ° W, gar Flint River, pāri ielai no Kettering universitātē.

Faktiskie dizaina darbi pirmajam Chevy, dārgajam Series C Classic Six, tika izstrādāti Etienne Planche, izpildot Louis norādījumus. Pirmais C prototips bija gatavs mēnešus pirms Chevrolet faktiski tika iekļauts. Tomēr pirmā faktiskā ražošana bija tikai 1913. gada modelis. Tātad būtībā 1911. vai 1912. gada ražošanas modeļi nebija pieejami, tikai jaunais 1912. gada modeļa modelis tika izveidots tikai pirms modeļa. .

2005. gadā General Motors pārdeva Chevrolet marku Eiropā, izmantojot pārdomātas versijas Daewoo automašīnām, ko ražo GM Koreja.

Chevrolet History nodaļa lielā mērā atguvās no ekonomiskās lejupslīdes 2007.-2010. Gadā, uzsākot jaunus transportlīdzekļus un uzlabojot esošās līnijas. GM ir izstrādājusi sacensības ar ārvalstu automobiļiem. 2010. gada beigās, General Motors Sākās ražošanu plug-in elektriskā Chevrolet Volt (un saistīto Opel / Vauxhall Ampera) = kas vēlāk tu paziņots par 2012. gada Ziemeļamerikas gada auto, Eiropas Gada Auto un Pasaules Green Car gada gads.
Starptautiskās operācijas

VIN Jūsu Chevrolet numurs atrodams šeit.
Atcerieties, ka pirms pirkuma pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi. Jūs to izdarāt, ierakstot VIN numuru Chevrolet zemāk: